Hakkımda

Ben Şükrü Daşdemir.

Gezmeyi, öğrenmeyi, yazmayı ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum.

Internette dünyanın geleceğine dair gelişmeleri takip edip bu gelişmelerin yaşamımıza olan etkilerini mütemadiyen gözlemliyorum. Teknolojik ve bilimsel gelişmeler beni heyecanlandırıyor. Heyecanımı ve öğrendiklerimi paylaşmak için bu blogu kurdum.

Her ne kadar herkes gibi benim de ideolojik görüşüm olsa da okurken, öğrenirken, düşünürken ve yazarken en fazla önemsediğim unsur tarafsızlık. Paylaşım yaparken tarafsız olmaya çok dikkat ediyorum.

Bu günlerde Twitter’da #BugunOgrendimKi hashtagi ile paylaşım yapıyorum ve bu tag’i önemsiyorum. Öyle ki üstte, menüler kısmına da bunun için bir buton ekledim. Twitter’da en çok takipettigim tag budur. Menüler bölümünden bağlantıya tıklayarak takip edebilirsiniz.

Beni ben yapan şey, önce içinde yetiştiğim kültür ve doğup büyüdüğüm coğrafya, yani Anadolu toprakları, sonra da kitaplar ve internet. Dolayısıyla kaynaklarım bunlar.

Sosyal medyanın ya da teknolojinin insanlara zarar verdiğini ya da onları kötü yola ittiğini asla düşünmüyorum; tam aksine, biz her ne isek bizi daha fazla o yaptığına inanıyorum. İşte bu yüzden interneti çok seviyorum, ondan her gün, her an yararlanmaya çalışıyorum.

Bu bağlamda sosyal medyayı elbette sıkça kullanıyorum, ancak genellikle öğrenmek için.

Facebook  @sukrudasdemir
Twitter @sukrudasdemir
Instagram @sukrudasdemir
Youtube @sukrudasdemir
LinkedInLinkedin.com/sukrudasdemir

Benimle iletişim kurmak için sosyal medya kanallarını degil lütfen  adresini kullanın.

Sosyal medya hesaplarımı takip etmeyi ve bu sayfadaki bültene abone olmayı unutmayın ki yeni paylaşımlarda sizinle iletişim halinde olalım.